עורכת דין ונוטריון אירית קורס

איך בוחרים עורך דין אזרחות ליטאית

בשעה טובה החלטתם ללכת ללמוד או לעבוד באירופה. קראתם או שמעתם באיזשהו מקום שליטא היא חלק מהאיחוד האירופי, וזה בא לכם ממש טוב, כיוון שמשפחתם ממוצא ליטאי, למרות שאתם נולדתם בארץ. רוצים להוציא דרכון ליטאי? בוא נסקור כמה פרטים חשובים בנושא.

היתרונות של דרכון ליטאי
כחלק מהאיחוד האירופי, ליטא מציעה הטבות חביבות ביותר לאזרחיה בתחומים שונים, שהאיחוד האירופי שם עליהם דגש: דיור, תעסוקה, מעבר חופשי בין מדינות, לימודים! ההטבות יכולות להיות בשכר הלימוד למשל ובתנאים נוספים.
איך עושים את זה?

ראשית עליכם לבדוק זכאות לקבל דרכון ליטאי, ניתן לעשות זאת באמצעות שגרירות ליטא בישראל או באמצעות עורך דין המומחה בתחום. אתם תתבקשו להגיש מספר מסמכים וניירות, אשר יעשו דרכם משגירות ליטא בישראל, לרשויות בליטא, ולאחר שנה וחצי בערך, אם הכלי יתקדם כמו שצריך, תקבלו דרכון ליטאי. חודשיים – שלושה לאחר מכן, תוכלו לקבל את הדרכון של האיחוד האירופי.
בשביל מה צריך עורך דין?

כשמדובר בקבלת אזרחות או כל נושא רציני אחר מול רשויות המדינה, ההמלצה היא להיעזר בעורך דין. במקום שתעשו זאת לבד, תבזבזו זמן, אנרגיה, ולפעמים גם כסף מיותר, תוכלו להיעזר בשירותיו של איש מקצוע. זה כמו כל דבר אחר. לפעמים אנו יכולים לעשות זאת בעצמנו, לתקן דברים בבית לבד, למשל, ההבדל בין איש מקצוע לאיש ממוצע שאינו בקיא בתחום, הוא רמת האיכות, המקצועיות, הדיוק והגימור. אם כמה שזה נשמע מצחיק, באינסטלציה כמו בחוק. עדיף להיעזר באיש מקצוע.
איך בוחרים עורך דין אזרחות ליטאית?

ישנם עורכי דין המתמחים בתחום אזרחות ליטאית, ויש להם ניסיון רב שנים. תעדיפו כמובן לבחור בעורך דין מנוסה מאשר בעורך דין לא מנוסה. משרד אירית קורס, המתמחה בחוק האזרחי, המסחרי ובאזרחות ליטאית, צבר במשך השנים, מאז נפתח בשנת 1977 (!!) ניסיון חסר עוררין בכל התחום הזה, ויכול לעזור לכם לחסוך זמן רב וחשוב בדרככם ללמוד, לעבוד או לשהות באירופה. אנו ממליצים לכם ליצור עימנו קשר, וביחד נוכל לראות את סיכויים לקבל אזרחות ליטאית. בהצלחה!

בקרו אותנו

חניה בשפע, מעלית, גישה לנכים

רח' ויצמן 87, קומה 4, כפר-סבא
מיקוד 44247

התקשרו אלינו

יעוץ ראשוני ללא התחייבות כספית

טל: 09-7435350
פקס: 09-7435352

צרו קשר

כתבו לנו ונענה בהקדם