עורכת דין ונוטריון אירית קורס

קבלת אזרחות ליטאית

רוצים ללמוד לתואר אקדמי באחת ממדינות האיחוד האירופי? אזרחות ליטאית היא הפתרון בשבילכם! חשוב שתקדישו מספר דקות לקריאת הפרטים הבאים, אשר יספקו לכם מידע חשוב בנושא קבלת אזרחות ליטאית. האם כל אחד יכול לקבל אזרחות ליטאית?

אם אתם ישראלים בעלי דרכון ישראלי, אשר מעוניין להשתלב כסטודנטים ברחבי האיחוד האירופי, אתם יכולים לעשות זאת במסגרת של תושבי חוץ. הווה אומר, המון בירוקרטיה בדרך לרישום וקבלת ויזת סטודנט. בנוסף לכך, כתושבי חוץ עליכם לשלם סכומים גדולים יותר של שכר לימוד, נתון חשוב לא פחות.

למה חשוב להתאמץ ולהיות סטודנט באיחוד האירופי? ראשית, המוסדות האקדמיים שאירופה מציעה לרחבי העולם ידועים ברמתם הגבוהה. האיחוד האירופי רואה בהשכלה הגבוהה אבן יסוד מהותית ביותר, ולפיכך הוא מוכן להשקיע בכך.

שנית, אם יש לכם דרכון אירופאי, הדברים נראים אחרת לגמרי. כחברים באיחוד האירופי, יש לכם הטבות מצוינות בלימודים, תעסוקה, מעבר חופשי בין מדינות, והטבות סוציאליות נוספות, אשר יכולות להקל על שהייתכם באירופה, באופן משמעותי. אנו בארץ לא תמיד רגילים לתנאים מקלים בתחומי דיור, תעסוקה ותנאים סוציאליים, אך בחלק ממדינות אירופה, אשר נראה כי מקדישות תקציב גבוה יותר לנושא הכלכלה במדינתן, יש הטבות שממש אומרות לך – בוא תלמד, אין לך צורך לעשות שום דבר מעבר לזה. נשמע חלום? זוהי מציאות!

אחת המדינות החברות באיחוד האירופי היא ליטא, החל משנת 2004, והיא מציעה לכל אזרחיה הליטאים הטבות מצוינות בתחום הלימודים. זה לא חייב להיות בליטא, אל חלק מהאיחוד האירופי, תוכלו לקבל תנאי לימוד שווים לאזרחי אירופה, היתר עבודה והטבות משמעותיות נוספות.

אם אתם רוצים ללכת ללמוד רפואה, הנדסת תוכנה, מדעי הרוח והחברה, וכל מקצוע אחר, אתם מוזמנים לבדוק את זכאותכם לקבלת דרכון ליטאי. כמובן שעליכם להוכיח הקשר משפחתי לליטא, ואם יש לכם הקשר משפחתי מהעבר, הרי שכל מה שצריך לעשות הוא למצוא את המסמכים המתאימים ולטפל בנושא. הדרכון מונפק באמצעות שגרירות ליטא בישראל, ומומלץ להיעזר בעורך דין המתמחה בנושא, כדי לזרז ולהקל תהליכים.

בקרו אותנו

חניה בשפע, מעלית, גישה לנכים

רח' ויצמן 87, קומה 4, כפר-סבא
מיקוד 44247

התקשרו אלינו

יעוץ ראשוני ללא התחייבות כספית

טל: 09-7435350
פקס: 09-7435352

צרו קשר

כתבו לנו ונענה בהקדם